Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Automatyk - SQL

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Gutenberga 6, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wsparciem dla Specjalistów Automatyków we wdrażaniu nowych projektów oraz usprawnianiu procesu technologicznego

  • Będziesz brał(a) udział w diagnozowaniu i usprawnianiu programów układów automatyki

  • Będziesz tworzył(a) programy w Visual Basic/Python na potrzeby działu Utrzymania Ruchu lub produkcji

  • Będziesz miał(a) okazję pomagać Specjalistom w zakresie planowania prewencji maszyn nieprodukcyjnych

  • Będziesz brał(a) udział w rozwoju procedur jakości oraz współtworzeniu instrukcji

  • Twoim obowiązkiem będzie również raportowanie do przełożonego wyników oraz postępów prac

Nasze wymagania

  • Student II-III roku studiów dziennych lub wieczorowych na kierunkach: Automatyka i Robotyka (preferowany wydział AEiI) - wymagany aktualny status studenta

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL (język SQL oraz T-SQL, Reporting Service)

  • Wiedza z zakresu analizy danych (modelowanie danych, analiza statystyczna, prognozowanie)

  • Wiedza z zakresu programowania (Visual Basic i/lub Python)

  • Komunikatywna znajomość terminów technicznych w języku angielskim

  • Dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na MS Excel

  • Samodzielność w zdobywaniu wiedzy i rozwiązywaniu problemów, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Motywacja do rozwoju swoich umiejętności technicznych i organizacyjnych

Mile widziane

  • Podstawy z zakresu programowania sterowników PLC

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy - zlecenia

  • Elastyczny harmonogram pracy (dostosowany do Twoich możliwości oraz zajęć na studiach)

  • Sukcesywny wzrost wynagrodzenia uzależniony od rozwoju i nabywanego doświadczenia

  • Praktyczną naukę pracy na stanowisku Automatyka UR

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy po zakończeniu studiów

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Decyzja o zatrudnieniu

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową. Dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!

Przewiń do profilu firmy