Oferta pracy

Asystent Badawczy - Compound Management

Selvita

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie nowych związków w bazie danych, wydawanie i monitoring obiegu próbek.

  • Praca z bazą danych obsługującą repozytorium związków drobnocząsteczkowych do badań biologicznych i analitycznych.

  • Wspomaganie grup biologicznych poprzez przygotowywanie stocków oraz płytek ze związkami do badań przesiewowych.

  • Badania jakościowe związków techniką LCMS pod nadzorem przełożonego.

  • Rutynowe badania rozpuszczalności związków badanych.

  • Obsługa i programowanie robota pipetującego.

  • Przygotowywanie buforów doświadczalnych, składanie zamówień na odczynniki i materiały, dbanie o właściwe utrzymanie i kalibrację sprzętów badawczych w oparciu o ustalone procedury opieki sprzętowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu chemii, biologii, biotechnologii, biochemii, biofizyki, lub pokrewne.

  • Znajomość obsługi aparatury laboratoryjnej.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

  • Znakomita organizacja pracy, dbałość o szczegóły, dokładność.

  • Dobra znajomość języka angielskiego (włączając nomenklaturę techniczną i naukową).

  • Chęć do nauki nowych rozwiązań technologicznych i procesowych, gotowość do szkoleń i samodzielnej nauki.

  • Umiejętność logicznego myślenia, analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • Kreatywność i pro-aktywne podejście w proponowaniu oraz implementacji usprawnień pracy procesowej.

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie.

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole

  • Jasną ścieżkę kariery w innowacyjnej organizacji o szybkiej dynamice wzrostu

  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Selvita

Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Główna siedziba Spółki oraz laboratoria znajdują się w Krakowie, oddział badawczy zlokalizowany jest w Poznaniu. Ponadto Selvita posiada biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie: w Bostonie i w pobliżu San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Rekrutacja w Selvicie jest zorientowana na rozwój zespołów i nigdy się nie kończy – regularnie zatrudniamy kolejnych kandydatów, w miarę rozwoju portfolia projektów, które realizujemy. Jesteśmy stabilnym pracodawcą z jasną perspektywą na przyszłość.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że niektóre świadczenia w ramach sekcji Benefity mogą być obecnie wstrzymane z powodu pandemii.