Oferta pracy

Asystent Biegłego Rewidenta

POL-TAX Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Firma POL-TAX Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm na rynku księgowym i audytorskim powstała w 2002 roku. Od początku jej istnienia założycielom przyświecał jasny cel: stworzenie firmy polskiej, dbającej o wysoką jakość usług oraz będącej dla Klienta partnerem w Jego drodze do sukcesu. Po dziś dzień POL-TAX nie ustaje w realizacji swojej misji, stawiając przed sobą nowe wyzwania oraz osiągając perfekcjonizm w każdym obszarze, w którym działa. Ostatnie lata w historii spółki to okres dynamicznego rozwoju. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Działamy na rynku od 18 lat.
Zatrudniamy około 100 osób.
Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w przeglądach i badaniu sprawozdań finansowych oraz innych usługach atestacyjnych i pokrewnych pod nadzorem biegłych rewidentów;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej pod nadzorem biegłych rewidentów;
  • Udział w inwentaryzacjach;
  • Inne prace biurowe zlecane w dziale audytu;
  • Praca będzie wykonywana w siedzibie firmy, zdalnie lub w biurach klientów.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Jesteś studentem w trakcie nauki lub absolwentem z kierunków ekonomicznych;
  • Posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości;
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Charakteryzuje cię chęć rozwoju, umiejętność logicznego myślenia;
  • Charakteryzuje cię umiejętność organizacji pracy;
  • Jesteś dokładny oraz precyzyjny;
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole;
  • Umiesz obsługiwać komputer; pakiet MS Office

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu badania sprawozdań finansowych;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie audytorskiej z czołówki rankingów;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę od zaraz;

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883, z późn.zm.) klikając APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W odpowiedzi na ogłoszenie, uprzejmie prosimy o podanie preferowanego poziomu wynagrodzenia brutto.

Poznaj naszą firmę: www.pol-tax.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy