Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biegłego Rewidenta

iAudit sp. z o.o.

  • Leszno 8
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Leszno 8

Warszawa

iAudit Sp. z o.o. prowadzi działalność audytorsko-konsultingową i posiada uprawnienia do badania sprawozdań finansowych wydane przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów. Biegli rewidenci naszej Spółki mają ponad 20-letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych przedsiębiorstw, audytach śledczych i przeprowadzanych w ramach procesów prywatyzacyjnych, badaniu wykorzystania środków pomocowych oraz badaniu i optymalizacji procedur kontroli wewnętrznej. Biegli rewidenci oraz specjaliści iAudit posiadają wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami działającymi w różnych sektorach gospodarki. Łączymy dogłębną znajomość polskich przepisów księgowych i podatkowych z indywidualnym podejściem do problemów i potrzeb klientów. Swoje doświadczenia w pracy na polu usług atestacyjnych i kompilacyjnych wykorzystujemy w projektach Due Diligence oraz w doradztwie przy restrukturyzacjach przedsiębiorstw. Wartością w naszej pracy jest kapitał intelektualny. Inwestujemy w wiedzę i rozwój umiejętności naszych pracowników, zapewniając najlepsze warunki do ich samorealizacji. Rozwój rynku i technologii oraz uwaga skupiona na potrzebach naszych Klientów determinują naszą misję „informatycznego podejścia do audytu”. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze informatyczne narzędzia komunikacji i wymiany informacji, co znacząco ułatwia pracę i pozwala naszym Klientom przechodzić z łatwością przez proces audytu.

OPIS STANOWISKA:

  • prace przy badaniach sprawozdań finansowych oraz inne zlecone w dziale audytu,
  • odpowiedzialność za przeprowadzenie procedur audytorskich oraz dokumentacji
  • opracowywanie danych finansowych,
  • przygotowywanie i  przeprowadzenie testów,
  • opracowywanie zestawień,
  • analiza danych i przepisów prawa,
  • korespondencja z klientami,

WYMAGANIA:

  • ukończone studia ekonomiczne lub studenci 4-tego, 5-tego roku,
  • min. 1,5 roczne doświadczenie w audycie,
  • umiejętności interpersonalne,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office: szczególnie Excel, mile widziany Access),
  • umiejętność efektywnego pozyskiwania informacji publicznych z Internetu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • mile widziane: zdane egzaminy cząstkowe na Biegłego Rewidenta, Doradcę Podatkowego, ukończone kursy w SKwP i inne

OFERUJEMY:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • udział w szkoleniach i projektach wyjazdowych, jak i realizowanych w Warszawie,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest iAudit sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne