Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent biura / Asystentka biura

SALAMANCA sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • 11 Listopada 97
    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

11 Listopada 97

Luboń

Jesteśmy dla Ciebie!

Salamanca jest szkołą językową, która kieruje się zasadami: efektywność, przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa.

Szukasz pracy, która daje możliwość posługiwania się językiem angielskim każdego dnia? Lubisz kontakt z klientem i nowe ciekawe wyzwania? Aplikuj na naszą ofertę i rozwijaj się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z klientami i pracownikami w ramach układania grafiku zajęć
  • koordynowanie zajęć online: wysyłanie linków, sprawdzanie aktywności lektorów i klientów w czasie zajęć online;
  • bieżąca praca z pakietem G Suite;
  • opieka nad klientem: przedstawianie oferty szkoły, opieka administracyjna;
  • koordynacja obiegu dokumentów w firmie;
  • godziny pracy: poniedziałek-piątek w blokach 09:00-17:00, 10.00-18.00 lub 12.30-20.30.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • doświadczenie w sektorze edukacji i/lub wykształcenie filologiczne;
  • znajomość narzędzi G Suite;
  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • nastawienie na długofalową współpracę;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy, skrupulatność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • miesięczne wynagrodzenie + premie za wyniki w pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • udział w bezpłatnym kursie językowym;
  • wsparcie merytoryczne;
  • pakiet wewnętrznych szkoleń wdrożeniowych;
  • realny wpływ na życie i rozwój firmy;

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie - wyślij CV i dołącz krótką informację dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś stać się częścią naszego zespołu.

Do zobaczenia!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przesyłając CV, prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie archiwalne