Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura / Asystentka Biura

MARRO Sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Lipowa 7A
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Lipowa 7A

Warszawa

Firma działa w kilku segmentach rynku, oferując kompleksową obsługę klienta (od projektu po realizację). Marro Sp. z o.o. skupia wiele znanych światowych marek meblowych, oferując tym samym wyposażenie meblowe i zabudowy niestandardowe do  galerii handlowych, meble biurowe dla klientów korporacyjnych, banków i sklepów oraz dostarczając i montując oświetlenie, wykładziny, okleiny i panele ścienne.

Filozofią firmy jest budowanie i utrzymywanie trwałych relacji opartych na partnerstwie i zaufaniu  z architektami, inwestorami, klientami korporacyjnymi oraz  firmami budowlanymi.

Marro przykłada wielką wagę do zadowolenia klienta, oferując mu produkty nie tylko użyteczne, ale również nowoczesne, designerskie i estetyczne, które łączyłyby wygląd z zastosowaniem.

Charakter pracy można określić jako zadaniowy, ponieważ pracownicy są rozliczani z efektów swojej pracy.

Ze względu na różne segmenty rynku i tym samym różne grupy docelowe klientów, pracownicy dzielą się na nieformalne działy zajmujące się: galeriami handlowymi, meblami biurowymi oraz wykładzinami i okleinami ściennymi. Oferowany asortyment produktowy nie jest przypisany do konkretnego działu, a wręcz  przeplata się przez wszystkie powyższe obszary działalności, więc granice działów są bardzo elastyczne.

Przekrój wiekowy pracowników jest rozległy. W firmie pracują zarówno osoby w średnim wieku z długoletnim doświadczeniem, jak i osoby młode, działające w tej branży od paru lat.

Firma posiada siedzibę rejestrową na ul. Marii Kazimiery 18 w Warszawie.Poza tym Marro posiada jeszcze trzy showroom’y w Warszawie: na ul. Lipowej 7a, ul. Browarnej 4 i ul. Leszczyńskiej 4. Każdy z nich dedykowany jest innym markom.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. administracyjno-biurowych. Miejscem wykonywania pracy byłby jeden z naszych showroom’ów zlokalizowany przy ul. Lipowej 7a w Warszawie. Do codziennych obowiązków należałaby obecność w showroomie w godzinach 9:00 - 17:00, odbieranie i wysyłanie korespondencji, ewidencjonowanie dokumentów w programach komputerowych, wyjaśnianie bieżących spraw z współpracownikami i kontrahentami, nadawanie i przyjmowanie kurierów, wprowadzanie, uzupełnianie i pilnowanie danych (w szczególności kart projektów) w systemie CRM. Do częstych zadań zaliczałoby się również zlecanie wystawienie faktur w systemie CRM, dbanie o shoowroom (obsługiwanie gości na spotkaniach, dokonywanie zakupów artykułów biurowych i gospodarczych, itp.), szukanie i zamawianie hoteli, biletów lotniczych, wysyłanie zaproszeń na eventy organizowane przez firmę, zarządzanie próbnikami materiałów i katalogami dostarczonymi przez dostawców firmy oraz sprawowanie kontroli nad meblami wypożyczanymi na pokazy/prezentacje do klientów. W dalszej perspektywie w zakres obowiązków wchodziłoby również składania zamówień u producentów.

Zakres obowiązków nie wiąże się z wyjazdami służbowymi. Pracownik będzie rozliczany z jakości i efektów pracy, czyli głównie z wykonywania pracy na czas i bez błędów.

Wykonywany zakres pracy wiąże się z codziennym, koniecznym kontaktem i współpracą ze wszystkimi działami w firmie (handlowcy, koordynatorzy projektów, inni pracownicy administracji, montażyści, księgowość) oraz licznymi podmiotami zewnętrznymi (producenci, dostawcy, itd.).

Najchętniej poszukujemy osoby, która mogłaby rozpocząć pracę już od sierpnia 2021, ale dopuszczamy również możliwość rozpoczęcia pracy we wrześniu 2021.

Od kandydatów wymagamy:

  • co najmniej wykształcenia na poziomie średnim,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych,
  • znajomości obsługi komputera, ksera oraz programów Pakietu Microsoft Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w piśmie i mowie),
  • silnego poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki,
  • wysokiej kultury osobistej i etyki zawodowej,
  • sumienności,
  • systematyczności,
  • samodzielności,
  • aktywności i wychodzenia z inicjatywą,
  • zaangażowania i dokładności.

Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, administracyjnej lub na recepcji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie w wysokości do 5.000,00 PLN brutto miesięcznie (w okresie próbnym trwającym 3 miesiące do 4.000,00 PLN brutto),
  • narzędzia służbowe: telefon i komputer,
  • pracę wśród ludzi z pasją w dziedzinie designu,
  • stanowisko pracy w dogodnym miejscu,
  • możliwość skorzystania z karty Multisport.

Ogłoszenie archiwalne