Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent biura / Asystentka biura

VISUAL WORK REBEL MEDIA sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
  • rekrutacja zdalna

Visual Work Rebel Media
Jesteśmy firmą produkującą programy oraz reklamy do TV i Internetu. Możemy pochwalić się takimi produkcjami telewizyjnymi jak m.in. Doradca Smaku i Kolekcja Smaku. Współpracujemy z takimi firmami jak Kucharek, Zwieger, Mlekpol, Apart, Meteor.
Rozwijamy się i szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa biura
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej firmy
  • kontrola nad umowami usługowymi (z dostawcami Internetu, telefonów komórkowych, usług sprzątających itp.)
  • zaopatrzenie biura i produkcji
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją firmy
  • odpowiedzialność za właściwy przepływ dokumentów i informacji w firmie
  • przygotowywanie i wysyłka przesyłek pocztowych
  • obsługa kurierów, listonoszy i dostawców materiałów biurowych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (księgowość, administracja, produkcja)
  • organizacja spotkań firmowych zewnętrznych oraz wewnętrznych, jak również obsługa gości
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • pomoc asystencka w produkcji reklamowej i telewizyjnej

Wymagania:

  • staranność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność organizacji pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • samodzielność i kreatywność w podejmowaniu działań
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B (wymagane)
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa programów MS Office
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • pracę w przyjaznym, zgranym, kreatywnym i ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego (nie tylko w administracji, ale również rozwoju w pionach produkcji reklamowej i telewizyjnej)
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne