Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura / Asystentka Biura

Magdalena Bajsarowicz Kancelaria Prawna Bajsarowicz

plac Powstańców Śląskich 4

Wrocław

Kancelaria prawna Magdaleny Bajsarowicz poszukuje współpracownika do oddziału we Wrocławiu, na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • realizowanie zadań administracyjno-biurowych (obsługa rozmów telefonicznych, przyjmowanie dokumentów, obsługa poczty elektronicznej, urządzeń biurowych, porządkowanie i archiwizacja dokumentów),
  • planowanie, organizacja i prowadzenie kalendarza spotkań,
  • odbieranie i wysyłanie poczty,
  • prowadzenie ewidencji dokumentów przychodzących i wychodzących,
  • kompletowanie dokumentacji do wysyłki,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • przygotowywanie umów i pełnomocnictw według wzoru

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • dokładność,
  • wielozadaniowość,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • orientacja na potrzeby Klientów,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • nastawienie na długoterminową współpracę,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • wspieranie work-life balance,
  • pracę w centrum Wrocławia

Ogłoszenie archiwalne