Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura / Asystentka Biura

SHELTER ARCHITEKCI MAGDALENA SCHEITZA

  • Kupiecka 56
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Kupiecka 56

Zielona Góra

Biuro architektoniczne SHLR poszukuje osoby na stanowisko Asystent/-ka biura. Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem.

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie wystawiania faktur
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Zarządzanie kalendarzami spotkań
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie sprawnego przepływu informacji
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz działaniem urządzeń biurowych
  • Załatwianie bieżących spraw

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Praw jazdy kat.B

Oferujemy:

W zamian za zaangażowanie oferujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/B2B, atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne