Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent biura

STUDIO 1:1O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów (B2B)

  • Wsparcia administracyjne zespołów projektowych

  • Sporządzanie i analiza raportów okresowych

  • Współpraca przy tworzeniu wycen ofertowych

  • Współpraca z działem księgowym

  • Opieka obszaru HR

  • Wsparcie w obszarze działań wizerunkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym

  • Lekkie pióro w korespondencji i tekstach

  • Otwartość na nową wiedzę i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i otwartość w relacjach z klientami i zespołem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na zastępstwo z możliwością rozwoju współpracy

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Współpraca z młodym, kreatywnym zespołem projektantów, architektów i managerów.

  • Spotkania integracyjne, imprezy firmowe

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

STUDIO 1:1

Od 30 lat zajmujemy się projektowaniem. Studio 1:1 w swoim dorobku posiada wiele realizacji z zakresu projektowania sklepów sieciowych, architektury wnętrz, wystawiennictwa oraz projektowania produktu. To zespół ponad 30 osób: architektów, architektów wnętrz, designerów i menadżerów. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

ASYSTENT BIURA

Przewiń do profilu firmy