Asystent Biura

Cefetra Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Cefetra Polska Sp. z o.o.

10 Lutego 16

Gdynia

Cefetra Polska Sp. z o.o. zajmuje się skupem i sprzedażą zbóż, nasion roślin oleistych i strączkowych jak również produktów otrzymanych z przemysłowego przetworzenia tych surowców.

Jesteśmy dostawcą i partnerem dla przemysłu paszowego, spożywczego i olejarskiego, działającym aktywnie zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Rocznie sprzedajemy ok. 1,5 miliona ton produktów. Dla naszych klientów organizujemy transport, przeładunek i magazynowanie, dokładając najwyższych starań aby dostarczany towar odpowiadał indywidualnym potrzebom poszczególnych odbiorców. Nie robimy tego jednak sami – współpracujemy z lokalnymi dostawcami rolnymi, przewoźnikami, operatorami portowymi, laboratoriami. Jesteśmy również częścią grupy BayWa, notowanej na giełdzie grupy handlowo-usługowej, której działalność obejmuje rolnictwo, energetykę i branżę materiałów budowlanych. BayWa zatrudnia 17 000 pracowników w 40 krajach świata. Cefetra Polska ma swoją siedzibę w Gdyni, posiadamy również własne elewatory zbożowe w Dobrym Mieście, Lęborku, Nidzicy oraz w Pawłowie.

  Do naszego biura w Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, Centrum Kwiatkowskiego

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie gości i kontrahentów zewnętrznych w recepcji firmy (także w j. angielskim)
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (przesyłki pocztowe i kurierskie)
  • rejestrowanie faktur i dokumentów w systemach
  • obsługa połączeń telefonicznych (także w j. angielskim)
  • prowadzenie kalendarzy firmowych
  • organizacja spotkań firmowych i obsługa gości
  • wsparcie administracyjne pracowników biura
  • organizacja telekonferencji i odpowiedzialność za wyposażenie sal konferencyjnych
  • współpraca ze stałymi podwykonawcami, kancelarią prawną, firmą archiwizującą dokumenty, itp.
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze, apteczka, środki czystości, etc.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w administracji (sekretariat)
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość Worda i Excela
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • owocowe wtorki
  • bezpłatne firmowe lekcje języka angielskiego
  • miejsce parkingowe
  • pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
Do CV prosimy dołączyć odpowiedź na pytanie (max. 800 znaków bez spacji)
„Why working in administration might be a challenge?”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy