Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Asystent Biura

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.O firmie

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.

Rotterdamska 3

Gdynia

Prywatna, dynamicznie rozwijająca się firma z branży spedycji morskiej i logistyki poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • powitanie, przyjmowanie i kierowanie gości do odpowiednich osób
  • prowadzenie korespondencji pocztowej i elektronicznej
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów
  • wsparcie organizacyjne dla pracowników firmy
  • zamawianie materiałów i artykułów biurowych
  • archiwizacja dokumentacji
  • dekretowanie i ewidencjonowanie dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (akceptujemy studentów studiów zaocznych)
  • miłe usposobienie i wysoka kultura osobista
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w sekretariacie lub na recepcji
  • znajomość zagadnień spedycyjnych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pełne wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników
  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stałe godziny pracy umożliwiające łączenie życia zawodowego z prywatnym
  • stabilne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne