Oferta pracy

Asystent biura

Jit Team sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Sprawa ma się następująco! Jit Team, fantastyczny trójmiejski software house, rozrasta się w niesamowitym tempie! Jak wiadomo, więcej Jitowców = więcej delegacji, konferencji, imprez integracyjnych i mnóstwa innych, bardzo ważnych pracowniczych spraw, które trzeba po prostu załatwić! Jeżeli jesteś dobrze zorganizowany_a, świetnie posługujesz się pakietem MS Office i nie boisz się pracy z ludźmi, to stanowisko może Cię zainteresować ;).

Do naszego zespołu Jit Team, poszukujemy osoby, która w natłoku przeróżnych tasków zachowa zimną krew i stawi czoła zadaniom takim jak m.in.:

• Organizowanie konferencji, szkoleń, spotkań, przeróżnych jitowych wydarzeń- covid nas nie zatrzymuje, jak nie live to online!

• Ewidencjonowanie i nadzór prawidłowego obiegu dokumentacji firmowej- zamówienia, faktury, excele, excelki- kochamy cyferki

• Przygotowywanie zestawień, prezentacji, ofert- wszystkiego, o co poprosi Cię „góra”

• Kontakt z dostawcami, wykonawcami, klientami odwiedzających nasze biuro- lubimy ludzi, więc ważne są dla nas pozytywne relacje :)

• Dbanie o odpowiednią ilość wszystkiego- począwszy od firmowych gadżetów, gwiazdkowych prezentów, skończywszy na kawie (przecież nie może jej nigdy zabraknąć, o zgrozo!)

No dobrze, wszystkie powyższe zadania trzeba zazwyczaj wykonywać w jednym czasie. Tak po prostu, bo nadgodzin nie lubimy, doby nie rozszerzymy, a my nie lubimy stać w miejscu!

Nie ma problemu? Bosko!

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, min 2 lata

  • Ukończyłeś_aś szkołę wyższą

  • Nie masz problemu z porozumiewaniem się po ingliszu

  • Masz uprawnienia do wożenia się furą po mieście

  • Z pakietem MS Office znacie się jak łyse konie

  • Twój skill samodzielności + organizacji pracy + analitycznego myślenia = milion

  • Jeśli dodatkowo umiesz obsługiwać programy graficzne, to CVkę wysyłaj jeszcze prędzej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • zajęcia z języka angielskiego

  • Jit Summer Office

  • kartę MultiSport lub Ok System

Jit Team sp. z o.o.

Jesteśmy trójmiejskim software house'm, z siedzibą główną w Gdyni. Jit Team buduje zwinne zespoły specjalistów IT dopasowane do potrzeb klientów. Wspieramy naszych partnerów w rozwijaniu ich działalności, dostarczając oprogramowanie najwyższej jakości – co to oznacza?

Super projekty i innowacyjne wyzwania!

Przewiń do profilu firmy