Asystent Biura Handlowego

Adler Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tyniecka 229
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Adler Polska Sp. z o.o.

Tyniecka 229

Kraków

ADLER – Polska Sp. z o.o. – firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości lakierów, barwników i impregnatów do drewna austriackiego producenta marki ADLER, obecna na polskim rynku od 17 lat poszukuje pracownika do głównej siedziby firmy w Krakowie przy ul. Tynieckiej 229, na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca biurowa
  • Systematyczny bezpośredni oraz telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientem
  • Doradztwo techniczne w zakresie m.in. lakierowania i ochrony drewna
  • Obsługa klienta w zakresie fakturowania, ofertowania i logistyki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/ znajomość branży stolarskiej/ lakierniczej
  • Otwarta i przyjazna osobowość
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka obcego (niemiecki i/ lub angielski) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w zgranym i pogodnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną w Grupie Lux Med
  • Dostęp do programu Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy