Oferta pracy

Asystent biura handlowego

ViscarO firmie

Viscar

Konduktorska 4

Warszawa

Viscar jest jednym z liderów wśród dostawców technologii zdobienia odzieży. Współpracujemy z polskimi projektantami i producentami odzieży, agencjami reklamowymi, klubami sportowymi. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, naszym Klientom zapewniamy wysokiej jakości produkty i szeroką wiedzę, którą wspieramy ich biznes.

Szukamy urodzonego organizatora - pracownika, który wniesie do naszego działu handlowego wartość dodaną i pomoże nam lepiej zorganizować pracę.

Jeśli jesteś osobą pracowitą i dobrze się czujesz, gdy Twoja praca jest potrzebna - przyjdź do nas!

Zadania które oczekują to między innymi:

  • Administrowanie pracą biura i wsparcie pracowników biura w ich bieżących zadaniach
  • Wsparcie pracy działu sprzedaży i działań windykacyjnych
  • Archiwizacja dokumentów i przygotowanie zestawień/raportów/prezentacji
  • Dbanie o wygląd i bieżące funkcjonowanie biura

Poszukujemy osoby o następujących umiejętnościach:

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Podstawy znajomości zagadnień RPA (robotyzacja pracy biurowej)
  • Znajomość zasad marketingu w tym socjalmedia
  • Umiejętność pracy z komputerem, Excel, Office, ew. programy graficzne (Corel, Photoshop)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Nasze oczekiwania wobec idealnego kandydata to:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność, rzetelność i znakomita organizacja pracy
  • Bardzo dobra komunikatywność
  • Zadaniowość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat i dobre warunki wynagrodzenia (po okresie próbnym)
  • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w biurze handlowym na Mokotowie w od poniedziałku do piątku, godzinach 9:17
  • Różnorodne, ciekawe zadania i dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy