Oferta pracy

Asystent Biura i Działu Handlowego

7R Solution Sp. z o.o.

777

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa i prowadzenie biura,

  • Redagowanie pism, odbieranie i nadawanie korespondencji,

  • Czuwanie na prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,

  • Prowadzenie kalendarza spotkań osób zarządzających firmą,

  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych

  • Nadzór i obsługa firmowej floty samochodowej,

  • Zamawianie artykułów biurowych,

  • Współpraca i wsparcie pozostałych działów firmy w ich działaniu.

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego, ubezpieczeniowego oraz medycznego,

  • przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • LuxMed opieka medyczna

  • Ubepieczenie grupowe Uniqa

  • Program Multisport

7R Solution Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki kontraktowej.

Przewiń do profilu firmy