Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. administracji i marketingu

Biameditek sp. z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań administracyjno-organizacyjnych związanych z prowadzeniem biura
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych oraz korespondencji
  • współpraca z kontrahentami i dostawcami obsługującymi biuro
  • organizacja delegacji i wyjazdów służbowych zarządu i pracowników
  • prowadzenie firmowych profili w social mediach oraz obsługa strony internetowej
  • organizacja eventów firmowych i biznesowych (targi, warsztaty, konferencje)
  • udział w projektach i aktywnościach marketingowych oraz współpraca z agencjami zewnętrznymi w tym zakresie
  • współpraca z działami sprzedaży

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania social mediami
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność i proaktywna postawa
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programów graficznych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • klarowny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza + premia)
  • dobrą atmosferę w pracy, promującą kreatywne myślenie i samodzielność
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie do nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Biameditek sp. z o.o.

Firma Biameditek Sp. z o.o. od 37 lat funkcjonuje na rynku medycznym i współpracuje ze światowymi markami w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów takimi jak: Ambu, Aerogen, Meditera, Plastimed.

Młodszy Specjalista ds. administracji i marketingu, Białystok