Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent biura (k/m)

Audit HR Sp. z o. o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa biura

  • Prace administracyjno-biurowe

  • Organizacja podróży służbowych

  • Asysta osobom uczestniczących w projektach

  • Dbanie o estetykę biura

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (prawo, administracja, zarządzanie nieruchomościami będzie zaletą)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Znajomość Microsoft Office, Sharepoint, Teams

  • Prawo jazdy kat. B

  • Otwartość na zmiany i ciągłe doskonalenie

  • Zdolności komunikacyjne