Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji

  • koordynowanie obiegu korespondencji

  • przygotowywanie sal na spotkania, obsługa spotkań zewnętrznych

  • zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie, rejestracja i opisywanie faktur

  • przyjmowanie i obsługa gości firmy

  • odbieranie telefonów

  • obsługa firmowej skrzynki mailowej

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • dobra organizacja własnej pracy

  • komunikatywność

  • pozytywne nastawienie 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • dostęp do platformy grywalizacyjnej z atrakcyjną kafeterią

Jesteśmy największym zarządcą centrów handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu. Nasze nieruchomości są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.

Przewiń do profilu firmy