Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent biura / Office Assistant

POLSTRAD sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

• Bieżące prowadzenie biura

• Zapewnienie odpowiedniego przepływu dokumentów i korespondencji

• Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Dbanie o zaopatrzenie biura w bieżące artykuły, materiały eksploatacyjne i sprzęt

• Fakturowanie klientów

• Opieka nad różnorodną dokumentacją dotyczącą realizacji projektów

• Day to day running of the office

• Taking care of proper flow of documents and correspondence

• Keeping a register of incoming and outgoing correspondence

• Taking care of office purchases such as: stationery, supplies, equipment,

• Customer invoicing

• Taking care of various documentation regarding the project

Nasze wymagania

• Doświadczenie w pracy administracyjnej, biurowej lub podobne

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Dobra znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność pracy wielozadaniowej i zarządzania czasem

• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

• Zdolność do pracy w zespole

• Experience in work in an administrative or similar role.

• Good command of English

• Good knowledge of MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).

• Good organisation of work

• Multitasking and time-management skills

• Analytical thinking and problem-solving skills

• Ability to work in a team

To oferujemy

• Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku

• Uczestnictwo w realizacji nowych i innowacyjnych projektów

• Możliwość rozwoju zawodowego i językowego

• Stabilność w zatrudnieniu

• Praca w biurze w pobliżu Wałów Chrobrego

• Interesting work in a dynamically developing company in an international environment

• Participation in the implementation of new and innovative projects

• Opportunity for professional and language development

• Stability in employment

• Work in an office near Waly Chrobrego

Nasza firma specjalizuje się w realizacji innowacyjnych projektów hotelowych, stosując najnowocześniejsze technologie w procesach automatyzacji budynków. Łączymy najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają zaoferować naszym klientom nieporównywalną jakość w budownictwie oraz dostarczamy niekonwencjonalne rozwiązania dla hoteli. W związku z obecnym dynamicznym rozwojem i nowymi ekscytującymi możliwościami, rozpoczęciem nowych inwestycji w Szczecinie oraz dalszymi planowanymi realizacjami poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta Biura.

Our company is specialised in construction of innovative hotel projects, using state of the art technology in building automation processes. We combine state-of-the-art solutions that allow us to offer our clients incomparable quality in construction and provide unconventional solutions for hotels. Due to our current rapid expansion, we have new and exciting opportunities, the start of a new investment in Szczecin and planning further realisations we are looking for candidates for the position of Office Assistant.

Przewiń do profilu firmy