Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Biura Produkcji

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa Spółka Akcyjna  funkcjonuje na Polskim rynku farmaceutycznym od blisko siedemdziesięciu lat. Jej szeroko rozpoznawalna marka stanowi gwarancję jakości a jej produkty cieszą się uznaniem personelu medycznego i partnerów biznesowych

Firma zaprasza do udziału w procesie rekrutacji, zaangażowanych, pozytywnie nastawionych, ambitnych kandydatów/ki, w celu podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania i obowiązki:

  • Współpraca w zakresie koordynowania i organizowania pracy zespołu produkcji, prowadzenia dokumentacji produkcyjnej.
  • Sporządzanie i prowadzenie harmonogramów czasu pracy pracowników produkcji, przygotowywanie zestawień, archiwizacja danych.
  • Przygotowywanie zamówień na materiały pomocnicze dla Działu Produkcji.
  • Udział w prowadzeniu dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością na obszarze Działu Produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel).
  • Dokładność, odpowiedzialność i systematyczność.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o składanie aplikacji: CV,
list motywacyjny z załączoną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

z dopiskiem „Asystent Biura Produkcji"
na adres: Polfa – Lublin S.A., ul. Wojciechowska 42, 20-704 Lublin
lub za pośrednictwem przycisku:

INFORMUJEMY,  ŻE  SKONTAKTUJEMY  SIĘ  JEDYNIE  Z  WYBRANYMI  KANDYDATAMI

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się