Logo Pracuj.pl

Asystent Biura Regionalnego

Cityboard Media Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Cityboard Media Sp. z o.o.

Rydlówka 20

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu
  • logistyka działalności biura
  • przygotowanie i wysyłka korespondencji
  • przygotowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku min 1 rok
  • wykształcenie min. średnie mile widziane studentki IV i V roku (studia zaoczne)
  • sprawna obsługa komputera w zakresie MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego działania
  • solidność i systematyczność
  • wysokie zdolności interdyscyplinarne i organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • możliwości rozwoju
  • współpracę na zasadzie usługi zewnętrznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych. Działamy w sektorze reklamy OOH i digital, zapewniając naszym klientom kompleksowe wsparcie w nowoczesnej komunikacji z klientami.

Asystent Biura Regionalnego, Rydlówka 20, Kraków