Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent biura – Sekretarka

  • Źródła (pow. średzki), dolnośląskie
  • Asystent
  • 2019-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Entec Solutions sp. z o.o. Sp. K – integrator branży teletechnicznej, elektrycznej i BMS. Firma zajmująca się realizacją robót, projektowaniem oraz usługami serwisowymi w związku ze zmianą siedziby poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Źródła (pow. średzki)

    Wynagrodzenie: 2500-3000 netto

    Obowiązki:

    • realizacja zadań organizacyjno – administracyjnych
    • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • wystawianie faktur sprzedaży w systemie komputerowym ERP Comarch CDN XL
    • prowadzenie kasy gotówkowej w systemie komputerowym ERP Comarch CDN XL
    • dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji
    • pomoc w pracach kadrowych
    • zaopatrywanie biura w materiały biurowe i socjalne
    • organizacja zebrań, spotkań służbowych, wyjazdów służbowych
    • serwowanie poczęstunku dla gości
    • dbałość o ogólny ład i estetykę biura
    • sporządzanie raportów, zestawień, analiz
    • redagowanie pism
    • wstępna analiza i opiniowanie umów
    • współpraca z urzędami w celu pozyskania bieżących zaświadczeń i innych niezbędnych dokumentów.

    Oczekiwania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy w sekretariacie
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • obsługa sprzętu w nowoczesnym biurze
    • aktywność, zaangażowanie, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B
    • wysoki poziom kultury osobistej
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę, 3-mce okres próbny (później na stałe)
    • przyjazną atmosferę, młody kreatywny zespół
    • wysoki komfort pracy w nowoczesnym biurze
    • możliwość dalszego rozwoju.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom