Oferta pracy

Asystent Biura

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

al. Jana Pawła II 22

Warszawa

Jesteśmy największym właścicielem galerii handlowych w Polsce. Nasze nieruchomości są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa recepcji,
  • koordynowanie korespondencji oraz przesyłek przychodzących i wychodzących
  • przygotowywanie sal na spotkania, obsługa spotkań zewnętrznych
  • zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie, rejestracja i opisywanie faktur
  • dbanie o zaopatrzenie biura
  • przyjmowanie i obsługa gości firmy
  • odbieranie telefonów
  • obsługa firmowej skrzynki mailowej
  • pomoc przy organizacji podróży służbowych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja własnej pracy
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie

Co oferujemy w zamian?

  • działania rozwojowe w ramach zgłoszonych potrzeb
  • udział w ciekawych projektach, których możesz być inicjatorem!
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • dostęp do sportowej platformy społecznościowej, z atrakcyjnym fitmarketem
  • integracje mniejsze i większe
  • owoce w biurze
  • pyszną kawę lub herbatę
  • dodatkowe urlopy dla rodziców
  • vouchery świąteczne
  • paczki dla dzieci
  • i wiele wiele innych…

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku aplikuj.

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy,
że
zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EPP Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy