Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ELECTROLUX POLAND, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Asystent biura

ELECTROLUX POLAND

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Dyrektora Administracji tworzeniu przyjaznego i bezpiecznego miejsca pracy.

  • Zapewnianie obiegu poczty i współpraca z firmami kurierskimi.

  • Wsparcie w zapewnieniu dostępności materiałów biurowych.

  • Wsparcie w organizacji lokalnych spotkań zespołu.

  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów lotniczych, hoteli) Managera Generalnego i Leadership Teamu.

  • Współpraca z firmami leasingowymi.

  • Współpraca z dostawcami usług telekomunikacyjnych.

Nasze wymagania

  • Lubisz i potrafisz pracować w zespole. W tej roli współpraca jest wszystkim, więc powinieneś/aś czuć się swobodnie w kontaktach z ludźmi z różnych obszarów zawodowych.

  • Jesteś proaktywny/a. Nie tylko rozwiązujesz zadania, które otrzymujesz, zawsze myślisz z wyprzedzeniem.

  • Jesteś zorientowany/a na jakość i rzetelność swojej pracy.

  • Zwracasz uwagę na szczegóły.

  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (min. B1).

  • Twoja dyspozycyjność pozwoli na pracę w pełnym wymiarze etatu.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji (blisko metra Rondo Daszyńskiego).

  • Pracę w zgranym zespole w świetnej atmosferze.

  • Opiekę medyczną w Luxmed dla pracownika (opłacona przez pracodawcę).

  • Multikafeteria (platforma z dostępem do zniżek na wydarzenia kulturalne i sportowe, jak również karty Multisport).

  • Dostęp do sprzedaży pracowniczej (po okresie próbnym).

  • PPE – pracowniczy program emerytalny (po 3 latach stażu w Electrolux).

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego – max. 1700,00 zł w ciągu roku.

  • Benefity wspierane przez Fundusz Socjalny (wczasy pod gruszą, karty świąteczne, pożyczki).

  • Dopłatę do okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych (300,00zł / 2 lata).

  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie (WARTA).

  • Program Wsparcia Pracowników – dostęp do bezpłatnej i anonimowej infolinii z możliwością skorzystania z porad psychologów, prawników, specjalistów finansowych.

Tak się u nas pracuje

Do naszego zespołu w Warszawie szukamy energicznej, dobrze zorganizowanej i zmotywowanej osoby, która chce dołączyć do globalnej organizacji i rozwijać się we współpracy z różnymi obszarami biznesu.

Na stanowisku Asystenta Biura nabędziesz doświadczenia realizując zadania we współpracy z Recepcją, Managerem Generalnym (GM) w zadaniach administracyjnych, Dyrektorem Administracji czy Działem Serwisów.

Dlaczego Electrolux?

  • Praca w przyjaznym środowisku w szwedzkiej kulturze organizacyjnej.

  • Interesująca praca i zadania, pozwalające na rozwijanie umiejętności.

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wymiany wiedzy.

  • Możliwość posługiwania się językiem angielskim w pracy.