Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura

GESTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sudecka 74, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Sudecka 74

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Czuwania nad prawidłowym przepływem dokumentacji i informacji,

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych,

  • Prowadzenie windykacji dłużników (wezwania do zapłaty, ugody, przygotowywanie dokumentów do sądu,

  • Realizacja zadań zleconych przez dyrektora w zakresie funkcjonowania biura oraz obsługi zarządzanych nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność,

  • Rzetelność, skrupulatność i dobra organizacja pracy,

  • Znajomość podstaw księgowości mile widziana,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Kreatywność, otwartość i energia w działaniu

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole,

  • Wsparcie doświadczonej kadry.

Gestor to ogólnopolska firma działająca od 1995 r., lider nowoczesnego zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Przewiń do profilu firmy