Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Biura Zarządu i Komunikacji

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Asystent
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie „RES – DROB” Sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Rzeszów

    OPIS STANOWISKA

    • ASYSTENT BIURA ZARZĄDU I KOMUNIKACJI odpowiedzialny będzie za prowadzenie biura zarządu oraz koordynację wewnętrznych i zewnętrznych działań komunikacyjnych

    GŁÓWNE ZADANIA

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
    • Administrowanie i śledzenie zadań starszego zespołu
    • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań,
    • Organizowanie podróży służbowych, spotkań biznesowych, imprez firmowych
    • Koordynacja działań związanych z komunikacją wewnętrzną na poziomie spółki
    • Zapewnienie sprawnego przepływu dokumentacji i informacji wewnątrz firmy,
    • Przygotowywanie prezentacji , prowadzenie korespondencji biura
    • Dbanie o prawidłowy obieg informacji miedzy Zarządem, a pracownikami Firmy
    • Wsparcie innych działów w pracach biurowych
    • Kontakt z podmiotami reprezentującymi drobiarstwo w Polsce
      OCZEKIWANIA
    • Wykształcenie wyższe,
    • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2-warunek konieczny
    • Bardzo dobra obsługa programów MS Office, Power Point
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych,
    • Skuteczność w działaniu
    • Samodzielność w działaniu, kreatywność i inicjatywa.
    • Komunikatywność, dyscyplina pracy, asertywność
    • Umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY

    • Interesującą i stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
    • Profesjonalne szkolenia
    • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    Prosimy o dodanie do CV (nazwy stanowiska pracy o które się Państwo ubiegają)
    dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać za pomocą APLIKUJ TERAZ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 29.10.97nr 133, poz. 883).