Oferta pracy

Asystent Biura Zarządu

Barlinek S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów, tym rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, rejestracja faktur, obsługa poczty kurierskiej,

  • obsługa systemu workflow w zakresie obiegu kancelaryjnego,

  • współpraca z Działem Księgowości w zakresie inicjowania obiegu dokumentów księgowych,

  • optymalna kosztowo organizacja wyjazdów służbowych,

  • koordynacja zlecania drobnych usług z obszaru administracyjnego m.in. obsługa zleceń do biura tłumaczeń,

  • obsługa sal konferencyjnych, obowiązki asystenckie,

  • bieżące zadania związane z funkcjonowaniem Sekretariatu Głównego i Kancelarii.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość dodatkowych języków,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • wysoki poziom kultury osobistej, dyskrecja, rzetelność,

  • zorganizowanie, sumienność, dokładność, systematyczność.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość funkcjonowania i obsługi systemów work flow oraz systemów klasy ERP.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w doświadczonym zespole i sympatyczną atmosferę w pracy,

  • wsparcie merytoryczne i szkolenia produktowe,

  • możliwość dołączenia do systemu sportowego OK System,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, wraz z opcją ubezpieczenia bliskich,

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie.

Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka - warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do ponad 75 krajów na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy