Oferta pracy

Asystent Biura Zarządu / Obsługa Sekretariatu

MAGNUM POLSKA SP. Z O. O.O firmie

MAGNUM POLSKA SP. Z O. O.

Skrajna 59

Kielce

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, raportów i zestawień,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu firmy
  • bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw,
  • prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących/ przychodzących do firmy,
  • koordynowanie agendy Zarządu, umawianie i koordynowanie spotkań,
  • zarządzanie hierarchią informacji napływających do sekretariatu, sortowanie najbardziej istotnych danych,
  • przygotowywanie materiałów i informacji dla Biura Zarządu,
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji na potrzeby Zarządu i jego gości,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i Przełożonego,
  • organizacja i obsługa spotkań Zarządu,
  • przygotowanie raportu ze spotkań dla Prezesa Zarządu,
  • uczestnictwo w spotkaniach organizowanych przez Dyrektora, Kierownika oraz przygotowanie raportu z tych spotkań
  • koordynowanie współpracy Zarządu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami,
  • koordynacja zaopatrzenia biura,
  • odbieranie telefonów i łączenie rozmów
  • dbałość o dobre imię i prestiż firmy,
  • rzetelne i efektywne wykonywanie obowiązków.

Oczekujemy:

  • dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności,
  • sumienności w realizacji obowiązków,
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i umiejętności rozwijania sieci kontaktów,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • język angielski na poziomie min. B1,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (godziny pracy od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku),
  • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość korzystania z telefonu komórkowego wg zasad określonych w umowie,
  • miesięczna nagroda uznaniowa,
  • nagroda półroczna,
  • narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań: własne stanowisko z komputerem,
  • szkolenie z zakresu obsługi oprogramowania COMARCH XL,
  • coroczny dodatek świąteczny w grudniu,
  • imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy