Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura Zarządu

Janvest SAO firmie

Janvest SA

Kosynierów Kościuszkowskich 13

Toruń

Spółka udziela pożyczek pozabankowych podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie całej Polski. Celem działalności spółki jest wspieranie działalności małych i średnich firm, poprzez różne formy poprawy ich płynności finansowej. Spółka na rynku istnieje od 2001 r.

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac wynikających z bieżących potrzeb biura oraz czynności zleconych przez Zarząd oraz kadrę kierowniczą
  • Codzienne wsparcie Prezesa w zakresie zadań administracyjno-organizacyjnych,
  • Zarządzanie kalendarzem Prezesa (planowanie spotkań, tworzenie agend)
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy Zarządem firmy, a innymi komórkami organizacyjnymi w firmie,
  • Organizacja spotkań, wyjazdów i podróży służbowych
  • Kontakt z gośćmi firmy i pomoc w obsłudze spotkań,
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • Obsługa korespondencji wychodzącej
  • Organizowanie pracy sekretariatu w zakresie zaopatrzenia w artykuły spożywcze, materiały biurowe, środki czystości, zarządzanie utrzymaniem biura
  • Współpraca z dostawcami usług, zbieranie ofert, negocjacja cen
  • Zarządzanie flotą samochodową (ubezpieczenia pojazdów, likwidacja szkód);
  • Dbałość o estetykę biura

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i terminowość w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B - czynne

Oferujemy:

Pracę o dynamicznym i wieloaspektowym charakterze, dającą możliwości wszechstronnego rozwoju- w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, finansów, organizacji pracy i kontaktów interpersonalnych.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej, miłą atmosferę pracy, pakiet socjalny ( karnety na siłownię i fitness, lekcje j. angielskiego, paczki świąteczne dla pracowników )

Umowa o pracę na czas określony - 3 miesiące. Wynagrodzenie 3.000,00 zł netto. Następnie umowa o pracę na czas nieokreślony, wynagrodzenie do uzgodnienia, premia kwartalna 2.000,00 zł – 5.000,00 zł netto zależna od wyników pracy.

Godziny pracy 9-17, zespół pracowników niepalący.

Ogłoszenie archiwalne