Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Biura Zarządu

AMW INVEST Sp. z o.o.O firmie

AMW INVEST Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 97

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie biurem,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz korespondencji sekretariatu,

  • Obsługa klientów wewnętrznych,

  • Wsparcie w obszarze kadrowym.

Nasze wymagania

  • Umiejętność optymalizacji i organizacji pracy własnej,

  • Znajomość narzędzi komputerowych MS Office na poziomie zaawansowanym,

  • Aktywnej postawy pracowniczej.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nietuzinkowej organizacji,

  • Możliwość zdobycia doświadczeń kierunkowych,

  • Pracę w przyjaznym otoczeniu, możliwość regulowania godzin pacy,

  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania.

Pracownia architektoniczna, pracująca na potrzeby Ministerstwa Obrony Narodowej, sił Zbrojnych RP oraz Agencji Mienia Wojskowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy

Osoby posiadającej wykształcenie wyższe bez preferencji kierunkowych, lub osoby studiującej na kierunku architektoniczno-budowlanym, poszukującej pierwszych szlifów zawodowych.