Oferta pracy

Asystent biurowo-księgowy

Eurial Polska Sp. z o.o.O firmie

Eurial Polska Sp. z o.o.

Kuklińskiego 17

Kraków

Eurial Polska jest filią firmy Eurial - Agrial będącej drugą największą spółdzielnią mleczarską we Francji, specjalizującą się w produkcji serów.
Obecnie, do naszego biura w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna i mailowa biura
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • prowadzenie dokumentacji, przygotowywanie i redagowanie pism
  • przyjmowanie gości, dbanie o wizualne aspekty biura
  • realizacja zamówień - zaopatrywanie biura w materiały biurowe i eksploatacyjne
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do elektronicznego obiegu dokumentów oraz sytemu księgowego
  • pomoc w weryfikacji, dekretacji i księgowaniu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • pomoc w czynnościach księgowych adekwatna do posiadanego doświadczenia i zdobywanych umiejętności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (księgowość, finanse lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku administracyjnym, mile widziane doświadczenie księgowe
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS OFFICE oraz urządzeń biurowych
  • Łatwość w redagowaniu pism urzędowych i korespondencji biznesowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Pozytywne nastawienie i energia w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowym biurze
  • Możliwość szkoleń językowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy