Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent biurowy - Asystent księgowości

SAESEOUL ENGINEERING sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie faktury

  • Przelew bankowy

  • Przygotowywanie przelewów krajowych i zagranicznych

  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych

  • Prawidłowym archiwizacją dokumentacji księgowej

  • Zarządzanie i monitorowanie terminów zdarzeń korporacyjnych

  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz pomoc w organizacji jego pracy

  • Realizacja zadań zleconych przez Zarząd

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie (MOST IMPORTANT!)

  • Biegła obsługa komputera - pakiet MS Office

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

  • Posiada min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Mile widziane jest wyższe wykształcenie

  • Doskonałej samoorganizacji, inicjatywy ownership’u nad powierzonymi zadaniami

  • Otwartości na nowe wyzwania

  • Wielozadaniowość

  • Pozytywne nastawienie, komunikatywność

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • zawodowych

  • Praca w międzynarodowej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w pracy

  • Prywatny laptop

  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej

  • Przekąski

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Wiele ciekawych wyzwań oraz możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Możliwości rozwoju, awansu i szkolenia

O nas

Headquarter of SAESEOUL ENGINEERING has established 1995 in South Korea,

We have been working on Fire Fighting System Business with strong sense of mission, responsibility.

Human lives First, Safety First.

Fire Fighting System Business

Fire Fighting System Design

Fire Fighting System Supervision

Fire Fighting System  Installation

Fire Fighting System  Management.

Business area

Republic of Korea

Poland

USA

China

Germany

and 16 other countries