Logo Pracuj.pl

Asystent biurowy od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta z branży energetyki odnawialnej, mieszczącego się w Centrum Szczecina (Plac Rodła).

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o obieg dokumentacji projektowej oraz korespondencji
  • koordynacja bieżących spraw administracyjnych
  • monitorowanie budżetów projektów, w tym weryfikacja faktur
  • organizacja spotkań biznesowych
  • sporadyczne wyjazdy służbowe

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy administracyjnej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego min. B1
  • dyspozycyjność do zatrudnienia od zaraz
  • prawo jazdy
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (około 2-dniowych)
  • dobra znajomość MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)
  • doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (przez agencję) na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Szczecina od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • możliwy rozwój zawodowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

The world's leading workforce solutions company, offering temporary staffing, permanent placement and outsourcing across all sectors.

Aktualne oferty pracodawcy
AZ/SZN/01/23/AF

Asystent biurowy od zaraz, Szczecin