Ta oferta pracy jest nieaktualna od 623 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Biurowy z językiem niemieckim – Dział Sprzedaży

  • Błonie, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    z siedzibą w Błoniu,
    poszukuje do wzmocnienia zespołu profesjonalnego/ej asystenta /asystentki do prowadzenia biura firmy w Błoniu.
    Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy
    Nr Ref.: praca

    Opis stanowiska:

    • obsługa urządzeń biurowych
    • korespondencja handlowa (niemiecki/polski)
    • zarządzanie korespondencją oraz dokumentami handlowymi
    • prace administracyjno-biurowe
    • obsługa recepcji
    • wspomaganie działu handlowego

    Wymagania:

    • dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie
    • wykształcenie minimum średnie
    • dobra znajomość programów EXCEL, WORD, przeglądarek internetowych
    • znajomość obsługi urządzeń biurowych
    • samodzielna organizacja pracy, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
    • lojalność, sumienność,
    • komunikatywność, miłe usposobienie, zaangażowanie
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w europejskim przedsiębiorstwie, jednak w niewielkim zespole i miłej atmosferze
    • stałe godziny pracy
    • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju
    • stałą płacę
    • wszelkie niezbędne do wykonywanych obowiązków narzędzia

    Warunki współpracy:

    • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    • Wymiar czasu pracy: cały etat
    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.