Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Brokera - specjalizacja ubezpieczenia flotowe

Alfa Strategy Sp. z o.o.

Adama Naruszewicza 6

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie ubezpieczeń flotowych

  • Rozpoznanie potrzeb klienta

  • Wsparcie Brokera przy opracowywaniu dokumentacji brokerskiej

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Raportowanie wyników przeprowadzanych działań

  • Bieżąca współpraca z zespołem brokerów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub finansowej w zakresie pozyskiwania nowych klientów

  • Zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań

  • Determinacja i konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Wyksztalcenie min. średnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy

  • Wynagrodzenie stale oraz system premiowy uzależniony od skuteczności w rozwoju portfela.

  • Szkolenia zawodowe w zakresie ubezpieczeń

  • Ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenia medyczne finansowane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Alfa Strategy to prywatna, rodzinna firma brokerska, która od 2009 roku dostarcza swoim Klientom skutecznych i bezpiecznych rozwiązań ubezpieczeniowych. Posiadamy zróżnicowany, bezpieczny i atrakcyjny portfel Klientów, który pozwala nam z sukcesami prowadzić naszą działalność.

Jesteśmy napędzani wyzwaniami, które determinują nasz rozwój na rynku brokerskim.

Nasi klienci to duże i średnie podmioty gospodarcze z wielu branż przemysłu i handlu, zwracamy też szczególną uwagę na podmioty z rynku TSL.

Zapewniamy naszym pracownikom stabilne i komfortowe warunki pracy, a tym samym możliwość rozwoju zawodowego. Stawiamy na samodzielność, ale jednocześnie działamy zespołowo, a każdy z naszych pracowników uzyskuje wsparcie na każdym etapie wykonywania swoich działań.

Przewiń do profilu firmy