Logo Pracuj.pl

Asystent brokera ubezpieczeniowego

RKB Sp. z o.o.O firmie

RKB Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 121

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Administracja programów ubezpieczenia na życie
  • Obsługa brokerska klientów spółki w obszarze ubezpieczeń osobowych
  • Kontakt z klientami i ubezpieczycielami
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach z dziedziny ubezpieczeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: prawo, ekonomia)
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie brokerskiej lub ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne połączone z wysoką kultura osobistą
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie brokerskiej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Udział w ciekawych projektach i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie życiowe i pakiet socjalny na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Asystent brokera ubezpieczeniowego, Powstańców Śląskich 121, Krzyki, Wrocław