Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Brokera w Biurze Ubezpieczeń Majątkowych

MAXIMUS BROKER Sp. z o.o.O firmie

MAXIMUS BROKER Sp. z o.o.

Szosa Chełmińska 164

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie osób bezpośrednio odpowiedzialnych za obsługę klientów,

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • sporządzanie i redagowanie pism,

  • przygotowywanie oraz wysyłanie korespondencji,

  • przygotowywanie materiałów na spotkania z klientami,

  • archiwizacja danych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (skończone co najmniej studia licencjackie)

  • doskonałe zdolności interpersonalne, w tym przede wszystkim umiejętność prowadzenia rozmów z klientami,

  • zdolność do szybkiego uczenia się, dokładność, dbałość o szczegóły,

  • zaangażowanie, energiczność, chęć do pracy i rozwoju w specjalistycznej branży,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

MAXIMUS BROKER Sp. z o.o. jest dużą, stabilną firmą działająca od 2001 r. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm brokerskich. Zespół ponad 100 profesjonalnych doradców i opiekunów, zapewnia pełną gamę usług brokera ubezpieczeniowego. Domeną i profesją Maximus Broker jest obsługa dużych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów prawa zamówień publicznych.

Maximus Broker Sp. z o.o. zatrudni na umowę o pracę:

Przewiń do profilu firmy