Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Brokera

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem handlowym

  • Telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta

  • Administrowanie korespondencją i dokumentacją, praca z danymi w systemach, raportowanie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Znajomość komunikacyjnych produktów ubezpieczeniowych

To oferujemy

  • Umowa o współpracę (opcjonalnie: umowa o pracę)

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Pakiet socjalny

  • Interesującą pracę w dynamicznym, przyjaznym i ambitnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

GRUPA MAK to ponad 15 lat doświadczenia i ugruntowana pozycja na polskim rynku.

Na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce mamy ugruntowaną opinię podmiotu specjalizującego się w obsłudze Klientów biznesowych świadczącego usługi w tym zakresie w sposób profesjonalny, innowacyjny i godny zaufania. Skutkuje to wysokim poziomem specjalizacji merytorycznej, technologicznej i operacyjnej. W tym obszarze działalności jesteśmy wszechstronni – posiadamy doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i osobowych. Intensywnie inwestujemy w kadry oraz w rozwój technologiczny. Należymy do pierwszej trójki największych pośredników ubezpieczeniowych w Polsce i jesteśmy największą firmą w branży z polskim rodowodem.

Więcej o nas na stronie:

www.makubezpieczenia.pl

Przewiń do profilu firmy