Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Contact Center

  • Lublin, lubelskie
  • Asystent
  • 21.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Asystenta Contact Center
    Miejsce pracy: Lublin

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży,
    • pakiet szkoleniowy, który zapewni Ci 100 % przygotowanie do wykonywanych obowiązków,
    • program dofinansowanie do pakietu socjalnego,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wynikowo-jakościowej,
    • ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

    Na czym będzie polegała Twoja praca?

    • na sprzedaży produktów i usług oferowanych przez sklep internetowy – połączenia przychodzące,
    • obsłudze procesów sprzedażowych, informacyjnych i reklamacyjnych,
    • realizacji indywidualnych planów sprzedażowych,
    • dbaniu o wysoki poziom jakości Obsługi Klienta – zgodnie z wyznaczonymi standardami,
    • doradztwie przy wyborze produktów i usług,
    • obsłudze innych kanałów komunikacji – Chat & Email,
    • dodatkowych zadaniach zleconych przez przełożonego.

    Jeśli posiadasz:

    • doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta,
    • znajomość języka rosyjskiego (jako dodatkowy atut),
    • umiejętności sprzedażowe,
    • nastawienie na realizację celów,
    • chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą,
    • entuzjazm i zaangażowanie,
    • wysoką kulturę osobistą,
    • wysokie zdolności komunikacyjne,
    • umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office,
    • umiejętność współpracy w zespole.
    Dużą część życia spędzasz w pracy, spędź je w dobrym towarzystwie!

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EURO-net Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.