Asystent Departamentu Ochrony Danych Osobowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 21.02.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 23.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KANCELARIA WYRZYKOWSCY sp. z o.o.

    Kancelaria Wyrzykowscy to dynamicznie rozwijająca się firma doradcza, której domeną jest kompleksowa obsługa biznesu. W gamę naszych usług wchodzi: doradztwo prawne, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe, obsługa księgowo-rachunkowa, doradztwo marketingowe.

    W zakresie ochrony danych osobowych specjalizujemy się w inwentaryzacji zasobów i procesów przetwarzania, przeprowadzaniem audytów oraz przygotowaniem dokumentacji w świetle zgodności z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

    Do naszego zespołu Ochrony Danych Osobowych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    Wykonywanie prac administracyjnych, asystowanie przy inwentaryzacji zasobów i procesów przetwarzania danych osobowych; audytach dokumentacji w świetle zgodności z RODO; przygotowaniu dokumentacji dla celów potwierdzenia spełniania wymogów RODO; bieżące wsparcie w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych; sporządzanie opinii prawnych w zakresie ochrony danych osobowych; bieżące śledzenie zmian w przepisach; kontakt z klientem; bezpośrednia obsługa klienta.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    Atutem z pewnością będzie doświadczenie w znajomości przepisów o ochronie danych osobowych, znajomość unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO); wykształcenia wyższego; dodatkowy atut: znajomość stosowania przepisów o ochronie danych osobowych w jednostkach samorządu terytorialnego; prawo jazdy kat. B.

    Co oferujemy?

    • pracę w przyjaznej atmosferze i w młodym zespołem;
    • przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej;
    • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
    • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą kierowniczą: współpraca z adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi.

    Jeśli chcesz abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe podczas przyszłych rekrutacji zamieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez Kancelarię Wyrzykowscy sp. z o.o.”

    Obowiązek Informacyjny

    1. Administratorem Twoich danych osobowych będzie  Kancelaria Wyrzykowscy sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 44/U.5, 03-982 Warszawa.

    Możesz się z nami skontaktować za pomocą poczty elektronicznej wysyłając e-maila na adres: [email protected].

    2. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać, aby ocenić kwalifikacje kandydatów na stanowisko Asystenta Departamentu Ochrony Danych Osobowych oraz wybrać odpowiednią osobę do współpracy z nami.

    3. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest Twoja zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie – wysłanie do nas swojej aplikacji.

    4. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres trwania postępowania rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział, a jeśli wyraziłeś zgodę na przyszłe rekrutacje, to możemy je także przetwarzać w przyszłych procesach rekrutacyjnych na podobne stanowiska.

    5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    6. Twoje dane osobowe możemy przekazać jedynie dostawcom usług, z którymi współpracujemy (np. dostawcom usług IT).

    7. Przysługują Ci następujące prawa:

    • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych,
    • prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
    • prawo do żądania sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania Twoich  danych osobowych,
    • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.  Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.