Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent do biura handlowego

Oksydan Sp. z.o.o

4 0007 000 brutto / mies.
  • Rudna Wielka (pow. rzeszowski)

    Rudna Wielka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Asystent pracuje z przedstawicielem handlowym. Wspomaga z biura za pomocą telefonu i skrzynki mailowej podczas wykonywania przez niego pracy w terenie. Zajmuje się pozyskiwaniem biur projektowych do współpracy, rejestracją zapytań handlowych oraz projektowych a następnie wykonaniem oferty. Kontaktuje się z Klientami czyli biurami projektowymi oraz firmami wykonawczymi. Współpracuje z działem technicznym w zakresie doborów i weryfikacji rozwiązań technicznych oraz z logistyką podczas wyceny kosztów transportu.

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie biur projektowych do współpracy.

• Nadzór nad przyjmowaniem, rejestracją i obsługą zapytań handlowych oraz zapytań projektowych.

• Przygotowywanie ofert handlowych.

• Kontakt z klientem po przesłaniu zapytania i oferty.

• Praca w CRM – uzupełnianie danych kontrahentów.

• Współpraca z Działem Technicznym oraz Logistyką wewnątrz firmy.

Premiujemy :

• Aktywność w działaniu

• Pozyskanie nowych biur projektowych do współpracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta.

  • Umiejętności wykonania prostej wyceny.

  • Komunikatywności w kontaktach.

  • Dobrej znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Chęci do rozwoju zawodowego.

  • Pozytywnego nastawienie :)

Mile widziane

  • znajomość CRM,

  • Znajomość ERP OPTIMA

  • Znajomość branży wod-kan

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w dynamicznym zespole.

  • Gruntowne przeszkolenie w branży wodno-kanalizacyjnej.

  • Od 7 do 15 od poniedziałku do czwartku – w piątki do 14.

  • Wszystkie długie weekendy wolne.

  • Premię powitalną za doświadczenie zdobyte w podobnej firmie.

  • Ubezpieczenie medyczne po okresie wstępnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Konkretnie zainteresowane osoby mogą również składać CV w siedzibie w Rudnej Wielkiej.

Firma OKSYDAN Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń związanych z ochroną środowiska naturalnego, gospodarką wodno-ściekową i podczyszczaniem ścieków. Dostarczamy systemy retencyjne, układy podczyszczające ścieki deszczowe oraz armaturę regulacyjną. W ofercie posiadamy również układy do neutralizacji ścieków przemysłowych i technologicznych. Kadrę tworzą doświadczeni inżynierowie oraz energiczny zespół handlowy.

Przewiń do profilu firmy