Logo Pracuj.pl

Asystent do działu administracyjnego z językiem niemieckim

TAAC Solutions Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

TAAC Solutions Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Przyczółkowa 324

Wilanów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja danych w języku niemieckim,
  • sporządzanie pisemnych informacji,
  • korespondencja z urzędem w języku niemieckim,
  • przygotowywanie kalkulacji dla klienta zgodnie z wytycznymi,
  • sporządzanie projektów dokumentów,
  • wsparcie innych procesów i postępowań z zakresu szeroko rozumianej administracji i back office, w tym obsługi międzynarodowej.

Nasze wymagania

  • absolwent lub student ostatniego roku lingwistyki, germanistyki, administracji, zarządzania, ekonomii lub ew. innych kierunków,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • elastyczne warunki współpracy,
  • dofinansowanie do szkoleń,
  • możliwość publikacji autorskich artykułów w uznanych czasopismach branżowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zatrudnienia na etat/część etatu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

TAAC Solutions jest kancelarią doradztwa podatkowego zapewniającą Klientom kompleksową obsługę w zakresie doradztwa podatkowego, administracyjnego, rozwiązań księgowych, w tym również kadr i płac.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z wskazaniem oczekiwanego poziomu wynagrodzenia do dnia 05 listopada 2021 klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Asystent do działu administracyjnego z językiem niemieckim, Przyczółkowa 324, Wilanów, Warszawa