Logo Pracuj.pl

Asystent do działu Eksportu

De CareO firmie

  • Czosnów (pow. nowodworski)
    Czosnów (pow. nowodworski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie efektywnych relacji biznesowych z kontrahentami
  • Wsparcie obsługi kontrahentów w kraju i za granicą
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert, estymacji sprzedażowych oraz analiz
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień
  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków
  • Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń na bazie umowy o pracę. Zapewniamy pracę w dobrej atmosferze, w firmie o nieszablonowym podejściu do biznesu, dającej możliwość uczestnictwa w niestandardowych projektach na poziomie międzynarodowym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata

De Care powstała z pasji do podróży i do odkrywania nowych smaków. Jesteśmy dynamiczną firmą chcącą dzielić się naszą pasją z innymi, bo wierzymy, że ciekawe jedzenie to ciekawe życie. Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji i budować siłę naszych marek oraz wspierać sprzedaż produktów z kategorii kuchni etnicznych zapraszamy do aplikowania.

Asystent do działu Eksportu, Czosnów (pow. nowodworski)