Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent do działu księgowości

Agencja M PromotionO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i administrowanie dokumentacją księgową,

  • sprawdzanie rejestrów i zestawień księgowych z dokumentami,

  • wsparcie w bieżącej pracy działu księgowości,

  • wykonywanie innych czynności administracyjno-biurowych

  • przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z potrzebami spółki.

Nasze wymagania

  • zainteresowania zagadnieniami księgowymi i chęci rozwoju,

  • znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie zawodowe w finansach, księgowości lub pokrewnych dziedzinach,

  • znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość programu księgowego Symfonia),

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,

  • skrupulatności i dokładności,

  • komunikatywności i otwartości,

  • dyspozycyjności i zaangażowania,

  • ukończone studia wyższe finanse, księgowość lub pokrewne dziedziny lub osoby studiujące wymienione kierunki będą mile widziane.

To oferujemy

  • realny rozwój i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • pracę w biurze, w godz. 9.00-17.00

  • okres próbny: 2 miesiące

  • wynagrodzenie 3000-4300 zł netto

  • umowa zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • pyszną kawę i bogaty wybór herbat

  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach.