Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent do Działu Planowania i Zakupu Mediów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Onet-RAS Polska to jedna z największych grup medialnych na rynku polskim i Europy Środkowo-Wschodniej.  Serwisy internetowe i tytuły prasowe Grupy mają miesięcznie ponad 16 mln użytkowników i czytelników, co daje nam pozycję lidera zasięgowego wśród polskich wydawców.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie dokumentacji
    • Ewidencjonowanie planów i faktur z nimi związanych
    • Skanowanie, archiwizacja dokumentów
    • Organizacja spotkań
    • Dostarczanie dokumentów do wyznaczonych odbiorców: elektronicznych i papierowych na terenie biura

    Wymagania:

    • Dokładność, rzetelność, punktualność
    • Wysoka dbałość o szczegóły
    • Znajomość podstawowych biurowych narzędzi pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia w dużej organizacji