Logo Pracuj.pl

Asystent do spraw sprzedaży i obsługi szkoleń

Centrum Doskonalenia STIMULUSO firmie

3 000–6 000
brutto / mies.

Centrum Doskonalenia STIMULUS

Płużnicka 2b

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie procesów sprzedażowych i realizacji szkoleń
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta (telefoniczna i e-mailowa, wizyty związane z obsługą szkolenia)
  • obsługa platform webinarowych
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • sprzedaż szkoleń

Nasze wymagania

  • wysokie SOFT SKILLS
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność / utożsamianie z powierzonymi zadaniami
  • kreatywność
  • zaangażowanie i duża wewnętrzna motywacja

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym dojrzałym zespole i miłej atmosferze
  • profesjonalne stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • wynagrodzenie: podstawa + premia

Asystent do spraw sprzedaży i obsługi szkoleń, Płużnicka 2b, Białołęka, Warszawa