Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent - Doktorant w laboratorium badawczym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uniwersytet Warszawski

    W związku z niedawno rozpoczętym projektem badawczym poszukujemy kandydata na asystenta-doktoranta (Research Assistant) do pracy w Laboratorium Fizykochemii Materiałów w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego (https://robertszosz.wixsite.com/szoszlab).

    Projekt przewiduje badania mechanizmów lokalnego utleniania termicznego cienkich kryształów MoS2. Badania będą prowadzone nowoczesnymi metodami fizykochemicznymi, przy udziale m.in. mikroskopii sił atomowych. Jeśli chcesz brać udział w badaniach, które perspektywicznie będą miały wpływ na przyszłość nanoelektroniki, ta praca może być dla Ciebie!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków asystenta należy prowadzenie prac badawczych w laboratorium, dokumentowanie i opracowywanie wyników badań, przygotowywanie danych do publikacji.

    Wymagania:
    • Wymagana jest podstawowa wiedza i doświadczenie z zakresu prowadzenia prac badawczych w laboratorium naukowym (chemicznym, bądź fizycznym, bądź podobnym).
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Kandydat powinien być co najmniej studentem lub absolwentem studiów II stopnia na kierunku chemia, fizyka, inżynieria materiałowa lub pokrewnym.
    • Kandydat powinien spełniać wymagania umożliwiające rozpoczęcie w niedługim czasie studiów doktoranckich (III stopnia) w szkole doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UW.
    • Szczegółowe zasady związane z przyznawaniem wynagrodzenia (stypendium) określa Regulamin przyznawania stypendiów naukowych w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki (zał. do uchwały Rady NCN 96/2016 z dn. 27 października 2016). https://ncn.gov.pl/sites/default/files/pliki/uchwaly-rady/2016/uchwala96_2016-zal1.pdf
    Oferujemy:
    • Wynagrodzenie w formie nieopodatkowanego stypendium Narodowego Centrum Nauki w kwocie co najmniej 3000 PLN netto/miesięcznie przez 36 miesięcy. Wynagrodzenie to może zostać powiększone o kwotę stypendium doktoranckiego (aktualnie ok. 2000 PLN netto/miesięcznie) oraz inne subwencje!
    • Pracę w młodym, świetnym zespole badawczym.
    • Doskonale wyposażone laboratoria naukowe.
    • Dużą samodzielność w pracy.
    • Wsparcie w rozwoju kariery naukowej.
    • Ciekawą i interdyscyplinarną tematykę badań połączoną ze współpracą i wyjazdami do renomowanych ośrodków naukowych w Szwajcarii oraz USA.
    • Elastyczne godziny pracy.

    Wymagane dokumenty:
    • List motywacyjny.
    • Kopię pracy magisterskiej w formacie pdf.
    • Kontakt do co najmniej dwóch pracowników naukowych mogących zarekomendować kandydat(a)kę.
    • Przygotowaną własnoręcznie listę ocen z całego toku studiów magisterskich i licencjackich.
    • CV

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski, z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim.

    Zostałem poinformowany o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

    Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Uniwersytet Warszawski informuje:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski
      z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa;
    2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected];
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim;
    4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
    5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie;
    6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym;
    7. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
    8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
    9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.