Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Doradcy ds. Techniczno - Handlowych

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OKSYDAN Sp. z o.o. będąc całkowicie polskim producentem, zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz dostawą urządzeń związanych z ochroną środowiska naturalnego, gospodarką wodno-ściekową i podczyszczaniem ścieków.

    Naszą kadrę tworzy zespół Specjalistów i Inżynierów Środowiska o wieloletnim stażu pracy w branży. Służymy pomocą w doborze optymalnej technologii i urządzeń na potrzeby realizowanych zadań.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • obsługa stałych Klientów i pozyskiwanie nowych Klientów,
    • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
    • profesjonalne reprezentowanie oferty techniczno-handlowej firmy,
    • monitorowanie rynku.

    Wymagania:

    • doświadczenie w handlu,
    • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office,
    • zdolności organizacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • znajomość branży rynku wodno-kanalizacyjnego lub w zakresie budownictwa,
    • znajomość programów AutoCad, Optima, CRM.

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia pracy,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • pracę w zgranym zespole,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.