Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Doradcy Klienta

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASYSTENT DORADCY KLIENTA
    Dział Wsparcia Sprzedaży tworzony jest przez zespół zgranych, lubiących prawo ludzi, którzy w czasie wolnym z zamiłowaniem zajmują się m. in. modą, tatuażami, sportami ekstremalnymi i rekreacyjnymi, czytaniem książek, grami, sztuką, fotografią, pisarstwem, podróżami.

    W naszych relacjach stawiamy na współpracę, partnerstwo, szczerość i zaufanie. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i zdobytą wiedzą, wzajemnie sobie pomagamy i miło spędzamy ze sobą czas.

    W codziennej pracy jesteśmy profesjonalistami i staramy się, by każdy nasz Klient dobrze wspominał kontakt z Wydawnictwem C.H.Beck.

    Jeśli:

    • lubisz pracę z ludźmi i jesteś komunikatywny/a;
    • działasz energicznie, odważnie i nieszablonowo;
    • konsekwentnie dążysz do realizacji założonych celów;
    • dobrze radzisz sobie z relacjami przez telefon i obsługą pakietu MS Office.

    Twoje zadania:

    • umawianie spotkań dla Doradców Klienta w kancelariach prawnych oraz z klientami biznesowymi i instytucjonalnymi;
    • prowadzenie kalendarza spotkań Doradców Klienta;
    • prowadzenie i aktualizacja bazy kontaktów w systemie CRM;
    • raportowanie wyników swojej pracy do przełożonego.

    Oferujemy ścieżkę rozwoju w ramach zespołu, wiążącą się z dodatkowymi benefitami:

    • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
    • świetna atmosfera pracy i zgrany zespół
    • umowa o pracę
    • opieka mentora w pierwszych miesiącach pracy
    • wynagrodzenie podstawowe + miesięczne premie
    • konkursy i wyjścia integracyjne
    • prywatna opieka medyczna (z pakietem stomatologicznym)
    • dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
    • dofinansowanie karnetu sportowego
    • work-life balance
    • dofinansowanie nauki języków obcych
    • firmowy parking

    praca od poniedziałku do piątku
    w godzinach 8:00 - 16:00
    świetna atmosfera pracy i zgrany zespół
    umowa o pracęopieka mentora w pierwszych miesiącach pracy
    wynagrodzenie podstawowe + miesięczne premie zależne od wynikówkonkursy i wyjścia integracyjne
    prywatna opieka medyczna
    (z pakietem stomatologicznym)
    dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
    dofinansowanie karnetu sportowegowork-life balance
    dofinansowanie nauki języków obcychnowe biuro w centrum Katowic
    Lokalizacja biura: ul. Opolska 22 Katowice
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    Więcej informacji o nas znajdziesz na www.legalis.pl |  www.beck.pl

    Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Wydawnictwa.